ŠIANDIEN MES DIDŽIUOJAMĖS IŠSKIRTINIU PRODUKTU...

Šiandien

Mieliagrybio savybės

Mieliagrybis yra 10 kartų didesnis už bakteriją. Jis yra natūraliai atsparus antibiotikams ir skrandžio rūgštims, bet pats neperduoda atsparumo antibiotikams. Nekeičia normalios žarnyno mikrobiotos ir nekolonizuoja žarnyno.
Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra vienintelis gyvo raugo grybelis, kuris yra atsparus antibiotikų poveikiui, todėl jį galima vartoti kartu su gydytojo skirtais antibiotikais nesibaiminant, kad pastarieji pakenks jo gyvybingumui, o tuo pačiu efektyvumui. Vartojant kartu su antibiotikais, galima išvengti antibiotikų sukeliamo šalutinio poveikio – viduriavimo. Kadangi mieliagrybis – gyvos ląstelės, jos jautrios temperatūrai (didesnei nei 50 ⁰C), todėl nerekomenduojama kartu  vartoti labai karštų arba labai šaltų gėrimų ir valgių.
Mieliagrybis, būdamas iš prigimties atsparus antibiotikams, turi pranašumą prieš bakterinius probiotikus.

Mieliagrybiui priskiriamos šios savybės:

  • Natūraliai atsparus antibiotikams,
  • Atsparus skrandžio rūgštims,
  • Neperduoda atsparumo antibiotikams,
  • 10 kartų didesnis už bakteriją,
  • Nekeičia normalios žarnyno mikrobiotos,
  • Nekolonizuoja žarnyno (iš žarnyno pasišalina per keletą dienų).

Mieliagrybio veikimas

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® mikroorganizmai  mūsų virškinamajame trakte veikia panašiai, kaip normali žarnyno flora.
Pagrindinis Saccharomyces boulardii CNCM I-745® veikimo būdas yra toks:

  • Antimikrobinis poveikis. Saccharomyces boulardii CNCM I-745®slopina kai kurių mikroorganizmų (sukėlusių viduriavimą) ar jų toksinų poveikį. Patogeniniai mikroorganizmai patys prisijungia prie Saccharomyces boulardii CNCM I-745® ir yra pašalinami iš žarnyno. Svarbiausi iš šių mikroorganizmų yra Clostridium difficile ir Vibrio cholerae. (Clostridium difficilepagrindinis viduriavimo, susijusio su antibiotikų vartojimu, sukėlėjasVibrio choleraetipiška toksiną išskirianti bakterija, sukelianti sekrecinį viduriavimą).
  • Antitoksinis poveikis. Saccharomyces boulardii CNCM I-745® sumažina patogeninių mikroorganizmų gebėjimą gaminti toksinus ir pagreitina jų šalinimą iš žarnyno.
  • Imunomoduliacinis poveikis. Virškinamajame trakte Saccharomyces boulardii CNCM I-745®  veikia panašiai kaip normali žarnyno flora, stimuliuoja imunoglobulino sekrecijos veiklą, padidina žarnyno specifinį imunitetą.