Enterol® – vaistas ūminio viduriavimo gydymui

Virusinis viduriavimas sudaro 7080% visų viduriavimo atvejų

Virusinės kilmės viduriavimas sudaro 70–80 % visų viduriavimo atvejų*. Dažniausi virusinio viduriavimo sukėlėjai: rota, nora ir adeno virusai. Dažniausiai rotavirusų sukelta infekcija serga jaunesni nei 5 metų amžiaus vaikai.

Kaip virusai sukelia viduriavimą?

Virusinės infekcijos dažniausiai pažeidžia plonąjį žarnyną. Virusas pažeidžia plonojo žarnyno enterocitus: įprastas gaurelines enterocitų ląsteles pakeičia kubinės ląstelės.

Mieliagrybis – tinkamas pasirinkimas ūminio viduriavimo gydymui

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra mieliagrybis, kuris stimuliuoja enterocitų brandą ir atsinaujinimą. Taip atstatoma reikalingų fermentų disacharidazių gamyba bei stimuliuojamas jų aktyvumas. Žarnyne sumažėja vandens, atstatoma elektrolitų disbalansas, o to pasekoje mažėja viduriavimas.*

Atstato žarnyno mikrobiotą

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® mieliagrybis atstato normalią žarnyno mikrobiotą.*

Viduriavimo trukmę sumažina beveik trečdaliu

Užkrečiamų ligų ir AIDS centro (ULAC) duomenimis, virusinis viduriavimas trunka vidutiniškai 3–7 dienas. Klinikiniais tyrimais patvirtinta, kad Saccharomyces boulardii CNCM I-745® sumažina viduriavimo trukmę.
 

Enterol 250 mg milteliai geriamajai suspensijai. Enterol 250 mg kietosios kapsulės

Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Nereceptinis vaistas.

Enterol vartojamas kaip pagalbinė priemonė ūminiam viduriavimui gydyti kartu su kitais vaistais nuo viduriavimo. Kapsules nuryti užgeriant gurkšniu vandens arba atidarytos kapsulės turinį supilti į nedidelį kiekį saldinto gėrimo arba į maistą. Miltelių geriamajai suspensijai paketėlio turinį supilti į nedidelį kiekį vandens ar saldinto gėrimo, sumaišyti ir išgerti. Miltelius taip pat galima maišyti su maistu. Vaisto vartoti dar kelias paras, pasibaigus viduriavimo simptomams. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Vaisto pakuotės lapelį galite rasti čia >>>

Enterol® – vaistas ūminio viduriavimo gydymui