Enterol® – Nr.1 probiotikas pasaulyje

Daugiausia pasaulyje parduodamas vaistas

Tyrimų duomenimis*Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra  daugiausiai pasaulyje parduodamas vaistas probiotikas ūminio viduriavimo pagalbiniam gydymui.  Plačiau>>>

Labiausiai ištirta padermė

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra unikali padermė, su kuria atlikta 270 mokslinių studijų, 94 klinikiniai tyrimai. Per daugybę metų sukauptos mokslinės studijos, patirtis, žinios leido pasiekti auksinį produkto standartą, su kuriuo nuolat atliekami klinikiniai tyrimai.

Efektyvi ir saugi patentuota padermė

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® padermę patentavo prancūzų vaistų gamybos kompanija Biocodex. Padermė registruota Pastero institute (Institut Pasteur) Prancūzijoje. Su konkrečia paderme atliekamos klinikinės studijos bei patvirtinami jų efektyvumo bei saugumo rezultatai.

Geros gamybos praktikos sertifikatas

(Good manufacturing practice (GMP))

Prancūzų kompanija Biocodex rinkoje yra jau 56 metus. Viso Biocodex kompanija turi 7 gamybos sertifikatus, patvirtinančius, kad kompanijos gaminami produktai atitinka visus jiems keliamus reikalavimus. Vienas svarbiausių – GMP, garantuojantis gerą gamybos praktiką.  Plačiau>>>

Vaistas – ne maisto papildas

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® Lietuvoje parduodamas Enterol® pavadinimu. Enterol® yra vienas iš nedaugelio probiotikų, kuris yra registruotas kaip vaistinis preparatas. Tai reiškia, kad produktas turi indikacijas, patvirtintas klinikiniais tyrimais. Tie patys klinikiniai tyrimai patvirtina jo efektyvumą ir saugumą. Iki tol, kol patenka į rinką, vaistinis preparatas, kuriam, beje, keliami ir aukštesni reikalavimai, praeina išsamius tyrimų bei atsakingus gamybos ir registracijos etapus. Aukštesni reikalavimai keliami ir jo platinimui.

Enterol® – vaistas ūminio viduriavimo pagalbiniam gydymui