Enterol® – Nr.1 probiotikas pasaulyje

Daugiausia pasaulyje parduodamas vaistas

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra daugiausiai pasaulyje parduodamas probiotikas viduriavimui gydyti pagal piniginę vertę* ((*IQVIA MIDAS (ATC.47F) ir IQVIA OTCims 2020 ( OTC:03F1/03D5) duomenimis, pašalinus pasikartojančius)).  Plačiau>>>

Labiausiai ištirta padermė

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® yra unikali padermė, su kuria atlikta 270 mokslinių studijų, 94 klinikiniai tyrimai. Per daugybę metų sukauptos mokslinės studijos, patirtis, žinios leido pasiekti auksinį produkto standartą, su kuriuo nuolat atliekami klinikiniai tyrimai.

Efektyvi ir saugi patentuota padermė

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® padermę patentavo prancūzų vaistų gamybos kompanija Biocodex. Padermė registruota Pastero institute (Institut Pasteur) Prancūzijoje. Su konkrečia paderme atliekamos klinikinės studijos bei patvirtinami jų efektyvumo bei saugumo rezultatai.

Mieliagrybis yra vaistas, ne maisto papildas

Saccharomyces boulardii CNCM I-745® Lietuvoje parduodamas Enterol® pavadinimu. Enterol® yra vienas iš nedaugelio probiotikų, kuris yra registruotas kaip vaistinis preparatas. Tai reiškia, kad produktas turi indikacijas, patvirtintas klinikiniais tyrimais. Tie patys klinikiniai tyrimai patvirtina jo efektyvumą ir saugumą. Iki tol, kol patenka į rinką, vaistinis preparatas, kuriam, beje, keliami ir aukštesni reikalavimai, praeina išsamius tyrimų bei atsakingus gamybos ir registracijos etapus. Aukštesni reikalavimai keliami ir jo platinimui.
 

Enterol 250 mg milteliai geriamajai suspensijai. Enterol 250 mg kietosios kapsulės

Saccharomyces boulardii CNCM I-745.

Nereceptinis vaistas.

Enterol vartojamas ūminiam viduriavimui gydyti kartu su kitais vaistais nuo viduriavimo. Kapsules nuryti užgeriant gurkšniu vandens arba atidarytos kapsulės turinį supilti į nedidelį kiekį saldinto gėrimo arba į maistą. Miltelių geriamajai suspensijai paketėlio turinį supilti į nedidelį kiekį vandens ar saldinto gėrimo, sumaišyti ir išgerti. Miltelius taip pat galima maišyti su maistu. Vaisto vartoti dar kelias paras, pasibaigus viduriavimo simptomams. Prašome įdėmiai perskaityti pakuotės lapelį ir vaistą vartoti, kaip nurodyta. Netinkamai vartojamas vaistas gali pakenkti Jūsų sveikatai. Jei simptomai nepraeina ar atsirado šalutinis poveikis, dėl tolesnio vaisto vartojimo būtina pasitarti su gydytoju ar vaistininku. Jeigu įtariate, kad Jums pasireiškė šalutinis poveikis, apie jį praneškite savo gydytojui, vaistininkui ar Valstybinei vaistų kontrolės tarnybai prie Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos el. paštu NepageidaujamaR@vvkt.lt arba kitais būdais, kaip nurodyta jos interneto svetainėje www.vvkt.lt.

Vaisto pakuotės lapelį galite rasti čia >>>

Enterol® – vaistas ūminio viduriavimo gydymui